BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

UNIVERSALI GYVYBĖS ENERGIJA

Reiki - 

 • gydymo energija sistema, naudijanti dvasiškai valdomą gyvenimo jėgos energiją;
 • naudinga priemonė suvokti save ir keistis;   

       •  

 • neoperacinis gydymas;
 • naudojama visame pasaulyje;
 • Didžiojo Reiki meistro dr. Usui devynioliktojo amžizus pabaigos mokymo tąsa;
 • dr. Usui mokinių pagerbimas;
 • naudojama ligoninėse, privačioje praktikoje, derinama su kitais gydymo būdais.

Reiki nėra

 • susijusi su jokia religija ar jos apeigomis.

Penki Reiki dvasiniai principai

Šiuos principus sudarė daktaras Usui, sukūręs Usui natūralaus gydymo sistemą, kai nustojp gydyti elgetas Kioto gatvėse. Jis nusprendė pateikti gaires žmonėms, kuriuos gydo, kad jų gyvenimas taptų pilnavertis. Šios gairės - tai patarimai, kaip tapti atsakingiems už savo gyvenimą.

Šiandien nesijaudink

Šis principas primena, kad turime pasitikėti gyvenimo tėkme. Mes pradedame jaudintis, kai susiduriame su savo išorinės patirties sumaištimi, ir imame bijoti ateities. Baimė skatina mus kontrliuoti visas gyvenimo sritis, užuot pasitikėjus natūralia įvykių tėkme ir saugumu, kurį privalome jausti dėl to, kad esame ten, kur turime būti. Kai jaudinamės, savo baimę pasiunčiume į pasaulį, o kai pasaulis ją atspindi, sumaišties sukūrys dar labiau įtraukia mus. Todėl, užuot nervinęsi, atsipaiduokit ir žinokit, kad tai, kas jums skirta, ateis skirtu laiku.

                                                           

Šiandien nepyk

Mes pykstame dažniausiai dėl to, kad netekome galios ar nepasisekė išreikšti savo poreikių. Išorinis pasaulis - tai atspindys, todėl jei mes ant kokio nors žmogaus pykstame, šis padaro mums paslaugą parodydamas, į ką gyvenime turime atkreipti dėmesį. Iš tiesų mes pykstame tik ant savęs, kad nepavyko imtis veiksmų, kurie būtų neleidę pakliūti į tokią padėtį.

Gerbk savo tėvus, mokytojus ir vyresniuosius

Dėl visko, kas mūsų gyvenime blogai, lengva apkaltinti tėvus, mokytojus, vyresnius žmones. Jei pajėgiame  pakilti ir pažvelgti į gyvenimą iš didesnės perspektyvos, galime suprasti, kad visi žmonės mūsų gyvenime yra ne šiaip sau. Didžiausias pamokas gauname iš tų, kurie mus labiausiai myli. Labai svarbu pripažinti, kad niekas nevyksta atsitiktinai: jūs turite tėvus ir tam tikrą gyvenimo padėtį, o jeigu patiriate sunkumų, tai tik tam, kad įveikę labiau subręstumėt. Mylėkite juos ir gerbkite už tai, kad jie sudaro jūsų gyvenimiškosios patirties dalį.

Sąžiningai užsidirbk pragyvenimui                                                          

Dirbdami mes išreiškiame save. Kai gauname atlyginimą už darbą. Išmokstame gerbti save ir atsakyti už savo gyvenimą. Svarbu, kad rastume vietą pasaulyje ir pritaikytume savo nepakartojamus sugebėjimus.

Viskam rodyk dėkingumą

Niekada nepriimk to, ką gauni, kaip savaime suprantamo dalyko. Dėkok už kiekvieną valgį, kiekvieną gyvenimo dieną, kiekvieną išklausytą maldą. Gyvenimas yra per daug brangus. Išmokę vertini savo gyvenimą, išmoksime vertinti apskritai gyvenimą.

Reiki kilmė

DR. USUI                                              

    Dr. Mikao Usui,  Usui natūralaus gydymo sistemos įkūrėjas, gimė Japonijoje XIX a. viduryje. Jis gyveno Kioto mieste, dirbo dvasininku ir mokytoju krikščionių berniukų mokykloje. Kartą per pamoką jis išgirdo klausimą, pakeitusį visą jo gyvenimą. Vienas berniukas pasiteiravo, ar mokytojas tikįs. O mokinys pareiškė, kad jis verčiau ieškosiąs tų istorijų įrodymo, negu paprasčiausiai patikėsiąs tuo, kas rašoma evengelijoje.

    Dr. Usui negalėjo išmesti iš galvos šio klausimo ir nusprendė paieškoti Kristaus gydymo stebuklų įrodymų pasaulyje. Kartą jis susipažino su abatu, kuris paskatino toliau tyrinėti orginalias budistų sutras sanskristo tekstuose. Ten jis ir rado užsiminta apie gydymo energija būdus, tačiau nebuvo informacijos, kaip pasiimti gydomąją energiją ir ją suaktyvinti.

    Abatas patarė ieškoti atsakymų per maldą ie meditaciją. DR. Usui dvidešimt vieną dieną badavo Šventojo kalno Kurijamos viršūnėje, netoli Kioto miesto. Užkopęs į kalną, jis atsisėdo veidu į rytus ir pasidėjo prieš save 21 akmenį. Kiekvieną dieną jis numesdavožemyn po vieną akmenį, šitaip skaičiuodamas prabėgusias dienas.

    Ankstyvą dvidešimt pirmosios dienos rytą dr. Usui nuoširdžiai meldėsi, laukdamas atsakymų į savo klausimus. Staiga išvydo ryškią šviesą, slenkančią slėniu link jo. Jis pajuto, kad atsakymas ateina, ir, nepaisydamas savo baimės, atsivėrė, pasiruošdamas jį priimti. Šviesa krito į jo trečiąją akiį (šeštąją čakrą) ant kaktos. Dr. Usui iš karto pakliuvo į pakitusios spalvos, šviesos ir energijos būseną. Jis gavo simbolius bei jų reikšmes, ir jam buvo parodyta, kaip suaktyvinti energiją kiekvienam, to norinčiam. Kai dr. Usui atsipeikėjo po regėjimo susijaudinęs nubėgo kalnu žemyn. Tačiau beskubėdamas nukrito ir susižalojo kojos pirštą. jis suėmė pėdą rankomis ir nustėręs pamatė, kaip žaizda nustojo kraujavusi ir po kelių minučių užsitraukė.

Dr. Usui nusprendė pradėti gydyti naujai atrasta energija kioto elgetų kvartale. Jis čia apsigyveno ir kiekvieną dieną gydė žmones, dėdamas plaštakas ant jų kūnų. tačiau greitai suprato, kad žmonės nejaučia atsakomybės už savo gyvenimą ir, nepaisydami iš jo gautos paramos bei paskatinimo, vėl grįžta elgetauti į gatves. kai Usui paklausė jų, kodėl šitaip elgiasi, jie atsakė, kad elgetauti lengviau.

    Nusivylęs dr. Usui sukūrė penkis principus. Vėliau jis ėmė mokyti kitus gydyti, kad žmonės imtų jausti atsakomybę už savo gyvenimą. Sakoma. kad dr. Usui suteikė iniciaciją šešiolikai Reiki meistrų, o vienam iš jų, dr. C***iro hayashi, patikėjo tęsti jo mokymą po mirties.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

 1. Anonimas:

  gal esate reiki meistre?;-)as tai su reiki energija irgi dirbu, bet dar neesu meistre;-)

Rašyti komentarą